Únor 2013

Z Dubaje

19. února 2013 v 0:33 | Natle |  ---> Já píšu <---
Ahoj, dneska takove malé přepadení jsem naletišti v Dubai a čekáme až nám přiletí v 7:45 letadlo na Sri Lanku... Mělo to být takové malé překvápko...! ^_^ NEVADÍ FOTEK BUEE DOST ... takze semnou asi tak 2 týdny nepočítejte ;) nebudu mit přístup k netuu tak *_* ''_'' &_& !_! =_= ×_× +_+ $_$ Ahoj

Referát na dějepis

13. února 2013 v 20:34 | Natle |  ---> Já píšu <---
Začínám se trochu učit, píšu Vám sem protože jsem se rozhodka si na toto pololetí vylepšit vízo max na jednu. 3... Víc si nemohu dovolit... Dneska jsem jako obvykle tancovala před zrdcadlem a upustila mobil na zem takže jsem opravdu šťastná protože ho ma 4 měsíce ... :D to by bylo ještě dobrý kdyby mi jen spadl (to se mi stává furt) ale teď se mi prostě nenačte ;( až to zjistí máti tak jsem K.O. I´m R.I.P :D neee, ja nevim co udělá ale nový mobil mít nebudu... až jak dopadne třičtvrtěletí... ;) mam mit max. 2 trojky a 4 dvojky... nebojte se ja to splním... Koukala jsem... ani jsem neufělala PŘEDSEBZETÍ :( Což mě vážně mrzí :( možná udělám... nebo se o nich budete dozvídat v průběhu roku ve článcích ;)

... :D

11. února 2013 v 14:56 | Natle |  ---> Já píšu <---
Omlovám se za neaktivitu v tomto pololetí toho moc nebu de jelikož vízo nebylo takové jaké jsem si myslela ;-) Proto Vám píši teď ... Aby jste počítal i tak 1-3 články do měsíce když budu míˇř chuť a náladu bude to lepší ;-) Jinak, se ještě OMLOUVÁM STRAŠNĚ blogerkám které mě maji v SR že neobíhám ;( to mě se*e protože to mohlo být tak krásný pololetí a já si takhle zkurv*m známky :( Fakt mě to mrzí.. já se prostě neumim učit... mám blbou třídu když se někdo učí j epovažovanej za šprta a já tyhle kecy od holek nehodlám poslouchat ;) já nato prostě nemam! nevíte jak je setřít nebvo se jich rovnou zbavit ? :o Byla bych Vám moc vděčná :) Tady malá ochutnávka ze sobotu ... MASOPUST NA KONÍCH ;-)

omlovám se za KVALITU :D tady ještě jedna fotečká ;-) jsem já na mém koníkovy v té nčervené sukni ;)