Listopad 2012

Ahoj

22. listopadu 2012 v 21:05 | Natle |  ---> Já píšu <---
Takže za prve se vám moc omlouvám ze sem tu už pěkně dlouho nebyla. Prave ted lezim v posteli a mám anginu :(( je to proste spatny ale vázne se snažím ;) i kdyz to moc nejde :(( Ach Jooo , a co vy ? Frach moc se ti omlouvám za časté uhaneni ! Dopis mi osel dnes!! Věci jsou nádherné opravdu!! Děkuji ti moc za darecek dneska nebo tento tyden udělám další obědnávku . Budu potrebovat něco na jezdce ... Já vím ze si myslíte ze sem Lina a neumím si to udelat prave naopak já to nestíhám ze školou tak nemám v daný mesic moc čas na koniky :(( a to mi je moc líto . Pokud budou. Nejaky závody určitě mi napište aby jsem nevipadala stále jako leklá ryba :D teda jsem se trochu rozepsala a lé to je jen proto ze celí den lezim v posteli a nudim se!!! A píse se mi ted docela dobře protože pudu na iPadu :) to se o píse kdyz jenom tukate! Budu ráda kdyz napíšete koment pa.

Natle

Raego-KALHOTKY

16. listopadu 2012 v 21:47 | Natle |  ---> Já píšu <---
http://www.youtube.com/watch?v=Jz8Ewn1pcjo Nejlepší písnička na světě! :o*

Mlhavé ráno II.

16. listopadu 2012 v 20:42 Příběhy a fotopříběhy <---
Tobi se utrhl.... Nééé zakřičela Káťa... a rozeběhla se za arabským hřebcem, ten začal tryskat a pak se zastavil nakousl balík a běžel dál, Káta pořád za ním ale kdo si myslíte že má větší šanci? Trénovaný vytrvalostní hřebec nebo jezdkyně? Já bych řekla že hřebec :-)) Ale pozor!! Hřebec se nám zastavil a zpozornil Káťa se kněmu přiblíšila čapla vodítko a koukala na co T bík kouká bohužel nic neviděla, ale bylio ji to divné protože Tobi byl pak celou dobu hodný a nekravil! Což bylo neobvyklé. Kačka má už konečně vyčištěno! Nasedláno i konečně naužděno! Super vyjíždíme, houkla Kačka na Lucku která čistila Onyxe.Vyjeli na louku a klusali ...klusali...a tak dále a právě přitom klusu se Tobi zase zastavil a čučel do blba! kAČKA PRO JISTOTU Z NĚJ SLEZLA .. Pak ho pustila a on se vydal krokem vpřed Kačka vedle něj šla pomalu... A potichounku v tý mlze nebylo nic vidět ale něco se v tý mlze mihlo! Ale co? Coo?

Máme nové SR- ko!

16. listopadu 2012 v 20:27 | Natle |  Události <----
Ahojte, máme tu nové SR a tím je hanicka.konicek ze stáje nebo z ranče Hedepokil... Teď nevím jestli stáj nebo ranč :-) Každo pádně Hani snažím se obýhat ale znáš to jsou mezi tím školní problémy... :-) Jinak udělám rubriku bleskovky (asi).... Seznámím vás se 4 novými koníky kterými jsou!

Dartmoordská klisna- Sušenka
Roční dobytče Pinta - Sirhael
Pak je tu vlastní výroba Onyx!
Pak je tu ještě jeden roček ale nevim plemeno
Obrázek není můj.. :o))

Tohle uplně luxusní fotka od schleichu... Kobyla u nás Sun Shine Girl

Mlhavé ráno I.

4. listopadu 2012 v 11:23 | Natle |  Příběhy a fotopříběhy <---
Vůbec se mi nechce ven , postěžovala si Lucka Káťe. No mě taky moc ne ale musíme jít nakrmit Tobiho a Ice... KONEČNĚ SE ZVEDLI A ŠLI! Ale potichu ať nevzbudíme Toma a spol. Lucka se zasmála... Když už končně vyšli ven, bylo opravdu ošlivě! Mlhavé ráno, řekla Kačka... Připravili krmení a odnesli jim to do boxů. Pak pustili zbytek koní do ohrady a počkali až to Ice s Tobou snědí.. Konečně! Lucka vzala kýble pustila zbývající koně z boxu, kromě Tobiho .. Kačka mu rychle zaběhla pro vazák s ohlávkou, připla Tobíka a odvedla ho před ohradu a tam si ho přivázala :-)) Začala čistit ale mladý arabský hřebec se najednou utrchl a.... PŘÍŠTÍ DÍL AŽ PŘÍŠTĚ!

Nová thermo deka

4. listopadu 2012 v 10:56 | Natle |  ---> Já píšu <---

Není to moje VÝROBA je to od Barushky! www.staj-podmatry.blog.cz

Foto z minulého víkendu!

4. listopadu 2012 v 10:53 | Natle |  Události <----
Takže mám tady pár fotek z minulého víkendu, kdy jsme byli uplně pod sněhem a měla jsem narozeniny.. Joo a naše stáj slaví Halloween už zítra! ;-))
-----> KOUKNĚTE <------


Lambáda

4. listopadu 2012 v 10:30 | Natle |  Koně na ranči
Jméno : Lambáda
Říkáme jí : Lamba
Matka : Gallerie 357/977 po Galileus
Otec : Daňěk 4/9 z Marokánka
Dat. nar. : 1.11. 2009
Plemeno : Anglický plnokrevník A1/1
Pohlaví : Klisna
Potomci : ----
Zaměření : Převážně běhá steeplechase a někdy i rovinky, Lamba zná i základy parkuru a drezury stupně ST :-)

O ní: Vypatlaná dostihačka když přišla k nám do stáje měla odjeto 21 dostihů a z toho 10 vyhrála a 3 schodila jezdce ... Na to že je mladá zvládá všechno všestranně ;-) Značka není ani schleich ani breyer ani PAPO ale collect :-)) Od Collectu se mi vůůbec koníci nelíbili ale když jsem viděla tohle...


II. Žalanský Hubert

4. listopadu 2012 v 8:21 | Natle |  ---> Já píšu <---
Ahojte ---> Včera jsem byla zase na Hubertovy... Ano .... Zase jsem chytla lišku, měla jsem trest za to že jsem byla výjmečně hodná XD Ach.... Jinak naše stáj přivítala ve čtvrtek novou kobylku jménem Lambáda plemeno anglic. plnokrevník :-)) Značka collect ;-)) Teda myslim že se to tak píše Lamba je na dostihy společně s Sixteen Black :-)) Jsou to dobré kamarádky tak ju.

Koníci: Jsou pořád v ohradě a nic nedělaj .. Tobík včera přeskočil ohradu a utek na dálnici :-))) Myslela jsem že ho zabijuu xD