Červen 2012

Focení

29. června 2012 v 21:52 | Natle |  ---> Já píšu <---
Ahoj dneska ž je konečně druhý den prázdnin. A byla jsem fotit koníky zítra vám dám určitě fotky... Protože se mi se sem už nechtějí dávat ty fotky... No, než se to našte atak dále... Znáte písničku Drive by? Od Traina? Je moc hezká a moc se mi líbí :) A co Váš ranč ?? :( Koukám na krokodýla Danddieho :)

Plavení :)

28. června 2012 v 8:03 | Natle |  ---> Já píšu <---
Takže ahoj ... Dneska půjdeme taky plavit! Včera jsme byli taky a super! Byli jsme tam s Arielkou a POZOR Arielka dneska očekává hříbě doufám že bude v pořádku ... Koupili jsme ji už březí a je tak hodná! Dám se pár foteček z plavení a uvidíme kdo se má dobře!Ale nedám je sem dneska slibuju že buď zítra nebo dneska večer.... Nemám tady totiž fotoapík :-) No teďka mě mamka pěkně vyděsila přiběhla za mnou : KDE SOU PASY? Jak to mám já asi vědět celá rozčilená odjela do práce a pak mi volala ... Podívej se do tý fialový komody! A myslíte že tam byli ?! JO! Byli tam! Achjo, a mě furt říká vše si po sobě zkontroluj ale sama to neudělá!! Dělaj Vám to taky rodiče? :)

PRÁZDNINY

27. června 2012 v 13:00 | Natle |  ---> Já píšu <---
Ahojte... Dneska nám začínají prázdniny protože se Nám opravuje škola ! A jupí! Koníci se ted PASOU.... A mají se moc dobře ! Jinak co ty vaše koně? Pošlete mi fotky z plavení nebo jak to u vás o prázdninách probíhá ? :) My chodíme s koňmi téměř každou neděli plavit :(Supér) .... No... A vy jak se máte...?? Moc mi semka nikdo nechodí což je velikánská škoda... :( Nooo....´Tak já jdu a jdu se projít ju tak pa.

Nový koník :)

23. června 2012 v 21:23 | Natle |  ---> Já píšu <---
Ahoj já vím že jsem tady moc dlouho nebyla ale já nemohla... :( Celý týden jsem se připravovala na závody v Žalanech odjela jsem 60 cm a měla jsem jet i 80 cm ale já to normálka jezdím ty osmdesátky ale teď jsem se uplně megálně bála ... Měla jsem nějakej blbbej den... :(( Ale pryč se špatnou náladou! Jsem TADY!! KONEČNĚ!! :D Máme nového koníka který se jmenuje Arielka :) Je to krásná teďka už březí kobylka... Plemeno neprozradím hádejte sami je SCH a je to poníček ;-) Bohužel foto jindy a blog se budu snažit udržet i když se nějak nedaří :(( Jinak nějaký pomocník by nebyl... ?? ... Néé... To byla sranda lidi! pÁ

Z dovolené...!!

14. června 2012 v 19:26 | Natle |  ---> Já píšu <---
Ahoj lidi!!Píšu vám z Bulharska hotelu Tropicana kde jsem se svymi koňmi ... Moc se nám tady líbí a sluníčko mame až až ... Jezdí tady velký kočáry s koňmi "! V moři jsou malé vlny. Koně zrovna budou mít mali trénink jdou jenom na loňž, a hříbàtka která poprvé videla moře se docela bála ale Tommy i malý Timmy si hraji na pláži!! Fotky mám ve fotaku tak dodám hned jak se dostanu k počítači ! Bazén je teplý jako káva . Volala nám Lucka ze je ranč v pohode a Koně se mají ok! A já jdu loňžovat!! Paaaa"!!

Ahoj...Zase pryč!!

8. června 2012 v 21:33 | Natle |  ---> Já píšu <---
Nazdar.... Lidi tak zítra odjíždím do Bulharska... Nebojte nafotím krásné fotečky koníků jak si užívají u bazénu nebo se válejí v písku :P Budu se na Vás mocinky těšit a až se vrátím ...PŘEKVÁPKO!!

Dobré ranko... :O

7. června 2012 v 6:28 | Natle |  ---> Já píšu <---
Dobré ráno, sice jsem se zbudila ve čtyři ale to je jedno zase musim do školy, dneska píšeme písemku z ČJ... :( Moc se netěšim učitelka nám to řekla včera a ani jsme se nestihli učit... :-(Grr)
Je to nahouby... JO A O NĚCO VÁS POPROSÍM!! http://ikea.marianne.cz/galerie-detail.html?typ=7&id=390 Dole je kód ... Opiš ho a odešli...Prosím co nejvícekrát to pude...Hlasujte každou hodinu každý den! Kdo bude hlasovat a napíše komentík že hlasoval dostane diplomek na blog... :) Mocinky děkuju :** joo a ...HLASUJTE ... PÁ...

Apollo 13

3. června 2012 v 14:15 | Natle |  Koně na ranči
Jméno : Apollo 13
Říkáme mu : Apík
Matka : Arcadie
Otec : Oliver
Datum.nar. : 1.6. 2010
Plemeno : Camargueský kůň
Pohlaví : Hřebec
Potomci : ---
Zaměření : Drezura

O něm : Apollo přišel jako vysloužilec z rekreace ... Dostali jsme ho na Den dětí čili 1.6. To mu bylo akorát dva roky... Oslavil to novým krásným boxem s příjemnou podestýlkou kteá nerosakuje... Má se moc dobře... Majitelka má z něj radost...


:O

2. června 2012 v 23:16 | Natle |  ---> Já píšu <---
Mária lidi? Kolik vás se včera přišlo?

Včera navštívilo Váš blog 114 lidí, nejčtenější články byly:

Takovou návštěvnost jsem ještě nikdy neměla!! Jsem ráda že Vás tady Mám jinak soutěž je furt volná .... Včera přijel nový kůň Apollo 13 mam foto ale dám ho sem zejtra pa..Jdu si lehnout :P